poniedziałek, 25 marca 2013

SWAP PARTY SOPOT!

Kochani Moi,

Minęły już prawie 4 miesiące odkąd umieściłam ostatni post modowy na blogu i jak na razie ciężko mi ocenić kiedy powrócę do blogowania. Przyczyn zastoju jest kilka i myślę, że są one dość znaczące.
Aczkolwiek staram się wciąż utrzymywać z Wami kontakt pisząc krótkie notki na fanpage'u - bynajmniej tyle mogę dla Was zrobić..
Dziś mam dla Was kolejne zaproszenie na Swap Party, tym razem organizowane przez sopocki klub Versalka. Jak zapewne zauważyliście, imprezy z wymianą ciuchów rozmnożyły się w Trójmieście jak grzyby po deszczu, co ma swoje wady i zalety. Zalety - im więcej mody tym lepiej! Wady - no cóż...nie każdy organizator ma na celu czyste dobro jakim jest promowanie mody i spędzanie mile czasu w gronie entuzjastów mody..oraz nie każdy organizator potrafi zapewnić dobre warunki i wszelakiego typu  asortymenty pomagające w prezentacji i sprzedaży ubrań. Dlatego dość sceptycznie podchodzę do kolejnych promowanych imprez swapowych. Mimo to, mam nadzieję, że część z organizatorów nie poprzestanie tylko na jednej-pierwszej edycji eventu, lecz będzie to impreza cykliczna udoskonalana za każdym razem, do momentu aż stanie się kultową imprezą godną polecenia przyjaciołom i znajomym - w to głęboko wierzę i trzymam kciuki za trójmiejskie swapy!!
Tymczasem przybywajcie i rozkoszujcie się wiosenną wymianą ciuchów w Sopocie! ;-)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz! Thank you for your comment!