czwartek, 16 lutego 2012

Sweeties

Kochani, dzisiaj Tłusty Czwartek, a ja zjadłam tylko jednego pączka...Nie wiem co się ze mną dzieje??;-) Pamiętam, że w czasach liceum, biegło się przed zajęciami do cukierni i kupowało się torebkę pełną pączków, które później zajadało się na przerwie.. Ten kto zjadł więcej pączków - wygrywał! Moim największym rekordem było zjedzenie 7 pączków z cukierni, a rok później 10 pączków domowych - są mniejsze i smaczniejsze...Dziś nie rozumiem jak ja to mogłam w sobie pomieścić ;-)))) 
A Wy jakie macie pączkowe wspomnienia z okresu młodości??
Kontynuując temat słodkości, mam dla Was zdjęcia z mojej ulubionej kawiarni GREY w Gdyni, gdzie podawana jest nie tylko pyyyszna kawa, ale i pyszne ciacha! Podejrzewam, że dziś będzie przechodzić oblężenie, dlatego przyjemne kawkowanie przekładam na weekend. 
Wystarczy mi mała biała w domu i pączek do towarzystwa..Mam na sobie  kobaltowy top z vintage shop oraz golf w pepitkę z Tally WeilA jak wygląda Wasz Tłusty Czwartek??


7 komentarzy:

 1. Piękny makijaż, oryginalne połączenie wzorów :> !!

  OdpowiedzUsuń
 2. Mój tłusty czwartek jest jak dotąd bardzo tłusty, a w dodatku jeszcze się nie skończył ;-)


  Mr. Gugu & Miss Go to młoda, dynamicznie rozwijająca się polska marka, w której ofercie dominuje odzież streetwear'owa. We współpracy Mr. Gugu z Jestem Kasia powstała unikalna kolekcja trzech koszulek, której motywem przewodnim jest kot.
  Koszulki w sprzedaży regularnej znaleźć można na stronie www.mrgugu.pl
  Tymczasem u Mr. Gugu na Facebooku i u Kasi na www.fashionsalade.com/jestemkasia trwają dwa KONKURSY, w których można wygrać piękną, kocią koszulkę ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. ślicznie wyglądasz w tych kolorach, pasują do ciebie..:) A ja pączków jeszcze nie jadłam.. ale na pewno jeszcze nadrobię..:)
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. ale masz cudowną bluzeczkę! ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kobaltowy top świetny, zjadłam tylko jednego pączka....pozdrawiam....

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz! Thank you for your comment!